Oferta

 • MASAŻ GŁĘBOKI (LECZNICZY): w zespołach bólowych kręgosłupa (dyskopatia, rwa, zwyrodnienie), przy bólach stawów obwodowych (cieśn nadgarstka, łokieć tenisisty, bóle bioder, kolan), przy wzmożonym napięciu
 • MASAŻ KLASYCZNY: w leczeniu chorób narządu ruchu oraz profilaktyce, reguluje napięcie mięśniowe, przy sztywnych mięśniach, preciążeniach, zmęczeniu, w okresie rkeonwalescencji.
 • MASAŻ WSPOMAGAJĄCY ODCHUDZANIE: mocny masaż poprawiający trawienie i przyspieszający przemianę materii, który wraz ze specjalnie przeznaczonymi do tego celu preparatami ujędrnia i poprawia sprężystość skóry oraz zmniejsza obwody brzucha, talii, ud i pośladków.
 • SUCHE IGŁOWANIE (dry needling): nowatorski zabieg polegający na terapii mięśniowo-powięziowych punktów spustowych za pomocą igieł akupunkturowych. Ma zastosowanie w terapii bólu mięśniowo-powięziowego, a zwłaszcza: ból głowy, ból kręgosłupa lędźwiowego, ból kręgosłupa szyjnego i piersiowego kontuzje sportowe. Bardzo dobre efekty suchego igłowania obserwujemy również w następujących chorobach: „łokieć tenisisty”, „łokieć golfisty”, w bólu w stawie rzepkowo-udowym, „kolano biegacza”, „kolano skoczka”, w bólach biodra i przeciążaniach związanych z uprawianiem sportu (np. zespół pasma biodrowo - piszczelowego, ITBS - IlioTibial Band Syndrome).
 • FIZYKOTERAPIA: Zjawiska fizyczne wykorzystywane w celach leczniczych takie jak prąd elektryczny, światło, magnetyzm czy ultradźwięki i oddziaływanie za ich pomocą na zmienione chorobowe miejsca. Celem fizykoterapii jest usprawnienie mięśni po urazach, na przykład złamaniach oraz uśmierzenie bólu, a co za tym idzie poprawa komfortu życia w przewlekłych schorzeniach.
 • DOTYK MOTYLA: technika opracowana przez dr. Evę Reich, pierwotnie aby pomóc noworodkom przeżyć oraz wspierać budowanie więzi między rodzicami i dziećmi. Z czasem przekształciła się w skuteczne i wszechstronne narzędzie wspomagające zdrowie i rozwój od poczęcia aż do śmierci. Krótka technika, która dzięki delikatnemu dotykowi rozpuszcza napięcia, łagodzi objawy stresu, poprawia biologiczne funkcjonowanie organizmu, uzdrawia traumy i odbudowuje energię.
 • MASAŻ BAŃKA CHIŃSKĄ: ma na celu modelowanie i kształtowanie sylwetki, redukcję cellulitu orz poprawę jakości skóry.
 • MASAŻ RELAKSACYJNY Z WYKORZYSTANIEM AROMATERAPII: przywraca harmonię i dobry nastrój, łagodzi skutki stresu, odpręża
 • MASAŻ MECHANICZNY: krótki i tani sposóbna rozluźnienie zmęczonych mięśni
 • REHABILITACJA I ĆWICZENIA: ogólna, zapobiegawcza, pourazowa, pooperacyjna, w wadach postawy, indywidualnie ustalany plan treningowy dobrany do schorzenia lub zestaw ćwiczeń "zdrowe plecy" w grupach max. 3 osobowych (rower magnetyczny, bieżnia, orbitrek, maty, piłki itd.)
 • ROLLETIC Z CERTYFIKATEM MEDYCZNYM: modelowanie sylwetki, pomoc w zwalczaniu cellulitu, wspomaganie odchudzania i ujędrnienia, ogólna poprawa metabolizmu.